HAKKIMIZDA

YES Kurumsal

Bizimle HER DİLDE Konuşun

Bir çok kuruma yabancı dil eğitimi – İngilizce, Almanca, Rusça – eğitim vermenin onurunu ve avantajını yaşamaktadır.

YES Kurumsalın ilkesi; kurum ve/veya departmanların ihtiyaçlarını tespit ederek hedeflerine en hızlı ve en etkili şekilde ulaştıracak programlar hazırlamasıdır. YES Kurumsalın sizin için hazırlayacağı eğitim programlarından size en uygun olanı seçme hakkına sahipsiniz. Programlar ihtiyaçlarınız doğrultusunda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya kurumun özel ihtiyaçlarına yönelik programlardan oluşmaktadır. YES Kurumsal yabancı dil eğitimi, YES Yabancı Dil Eğitim Merkezi bünyesinde verildiği üzere talebiniz üzerine kurumunuzda da verilebilmektedir. Belirlenen tüm çalışanlar seviyelerine göre guruplara ayrılır ve tüm guruplara aynı saat dilimlerinde eğitim verilebilir. Guruplar halinde verilen yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra çalışanlar YES Dil Kursunun bünyesindeki yabancı dil eğitimlerine bireysel olarak da % 10 indirim hakkıyla katılabilmektedirler. Kursiyerler bireysel olarak gerek eğitim gelişimi ve başarısı ile gerekse de eğitime katılımı – devam, devamsızlık – ile ilgili yakından takip edilerek kuruma her ay detaylı raporlar sunulur.

Kullanılan eğitim materyalleri YES Yabancı Dil Eğitim Merkezi tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir. Eğitim materyalleri dünyaca kabul görmüş uluslar arası dil eğitimi veren Cambridge University Press’e ait kaynaklardan oluşmaktadır. İsteğiniz üzerine kursiyerler eğitim bitiminde Cambridge University’nin uygulamış olduğu uluslar arası sınavlara girebilirler. Böylelikle kursiyerler Avrupa Dil Standartlarına göre seviyelerini görebilirler.

YES Yabancı Dil Eğitim Merkezi, sizlere kurumsal yabancı dil eğitimi vermekten onur duyacaktır

Neden YES?

YES Ayrıcalıklarından Faydalanın!

  • İhtiyacınız olan gramer yapılarını sistematik bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.
  • Özel kelime öğrenme metotlarıyla kelime hazneniz genişler.
  • Paragraf sorularında, zamanı nasıl kullanmanız gerektiği ve doğru cevaba en kolay nasıl gidebileceğinizi öğrenirsiniz.
  • Yazma bölümünde, sınavda çıkabilecek makale örneklerini üzerinde çalışarak bu makaleleri hangi teknikle yazmanız gerektiğini öğrenirsiniz.
  • Konuşma bölümünde, sınavda çıkabilecek başlıklar üzerine karşılıklı konuşma tekniklerini edinirsiniz.
  • Dinleme bölümünde, üniversitenin dinleme sınavında uyguladığı teknik göz önünde bulundurularak, bolca dinleme alıştırmaları yaparak hem kulağınızı geliştirir hem de kendinizi sınav tekniğine hazır hissedersiniz.
  • Program süresince en az 10 adet deneme sınavı uygulanır.
  • Başarı oranımız %98’dir

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI