YES Yabancı Dil Eğitim Kursu Fransızca Eğitim 

Fransızca özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış YES Dil Kursu vardır. Fransızca öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. YES Dil Kursu öğrencileri Fransızcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Özel Fransızca ders alan öğrencilerimiz, anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Yes Dil Kursu Metoduna göre hazırlanmış Fransızca ders materyalleri, okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve birebir Fransızca eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

YES Dil Kursu ile Fransızca dersleri, yalnızca dili anlamakla kalmayıp, aynı zamanda sosyal, profesyonel veya akademik ortamlarda kullanabilmenizi sağlamak için dile ve kültüre hakim olmanızı sağlar. Fransızcayı iş, seyahat veya hobi olarak öğrenmek istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

FRANSIZCA DİL SEVİYELERİ

A1 / A2 / B1 / B2 / C1 / C2

Fransız Eğitim

 

1Neden Fransızca Eğitim Almalısınız;

Fransızca önemli bir uluslararası dildir. Fransızca, uluslararası toplum ve diplomasinin dili olarak İngilizce ile birlikte kullanılmaktadır.
Fransızca, dünya üzerinde birden fazla kıtada 29 ülkenin resmi dildir ve 51 ülkede toplam 220 milyondan fazla kişi ile Fransızca en çok konuşulan altıncı dildir.
Fransa’nın yanı sıra Belçika, İsviçre, Monako, Lüksemburg ve Kanada’nın resmi dilidir. Ayrıca Fransızca, Fas, Tunus, Cezayir, Lübnan ve Suriye dahil olmak üzere birçok ülkenin resmi olmayan ikinci dilidir. Fransa, Belçika, İsviçre, Kanada, Afrika ve Fransızca konuşulan başka yerlere seyahat eden veya buralarda çalışacak olan herkes için Fransızca öğrenmek çok önemlidir. Fransızcanın yaygınlığı, onu iş ve seyahat için en kullanışlı dillerden biri yapar.

2Fransızca Neden YES’de Öğrenilir?

Fransızca tüm seviyeler için çeşitli kurslar sunuyoruz, bu nedenle ister Fransızca öğrenmeye yeni başlıyor olun, ister mevcut becerilerinizi daha da geliştirmek istiyorsanız, tam olarak aradığınızı Yes Dil Kursunda bulacaksınız.

Yes Dil Kursu ile Fransızca özel dersler, yalnızca dili anlamakla kalmayıp, aynı zamanda herhangi bir sosyal, profesyonel veya akademik ortamda kullanabilmenizi sağlamak için sizi sadece dili değil aynı zamanda kültürü de öğrenmenizi sağlar. Fransızcayı iş, seyahat veya hobi olarak öğrenmek istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya hazırız.

Özel Fransızca dersleri, doğal konuşma becerilerini teşvik etmek için Yes Dil Kursu Metodunu kullanarak öğreten ve ilk günden itibaren seçtiğiniz dilde konuşmanızı sağlayan ana dili Fransızca olan bir eğitmenle öğrenmeyi içerir.